O firmie

Optima działa na rynku od 2008 roku. Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu współpracujących z nami inżynierów i projektantów posiadających niezbędne uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w szeroko pojętym budownictwie oraz wykwalifikowanych pracowników, Optimę charakteryzuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji, oraz szczególna dbałość o satysfakcję klienta.

Jesteśmy firmą, która poprowadzi pełny proces budowlany - od doradztwa przy wyborze działki, poprzez czynności administracyjne, wykonanie dokumentacji projektowej dla wszystkich faz projektu, wykonawstwo, kierowanie robotami budowlanymi i remontowymi, nadzór nad prowadzoną inwestycją, wystawienie certyfikatu energetycznego, aż po oddanie obiektu do użytkowania ze wszystkimi wymaganymi przez Prawo Budowlane dokumentami.

Innowacyjne pomysły, prostota odzwierciedlająca przemyślany projekt, kreatywność, wiedza techniczna, a przede wszystkim wybór optymalnych rozwiązań sprawia, że jesteśmy firmą która prowadzi proces inwestycyjny w dbałości o człowieka, naturę i portfel inwestora.

Dom na sprzedaż

Osiedle Krzeczyn

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

tel.: 71 718 16.55
fax: 71 399 42.80 wew. 25
tel. kom.: 602 825.834
email: poczta@pib-optima.pl


Ogrodzenia Oszczędzaj na energii